PUCNJAVA U BOLNICI U MUČIGENU: Osoblje se zabarakadiralo, u toku potraga za napadačem
BOLNICA u Mičigenu nalazi se pod blokadom jer je u njoj aktivni, naoružani napadač, dok se osoblje zabarakadiralo u ustanovi. Policija je potvrdila da se naoružani napadač nalazi u "Corewell Health Beaumont" bolnici.

Foto: Printskrin/ Youtube/ KING 5 Seattle
Medicinska sestra Barbara, koja radi u bolnici, rekla je da je čula da je pucnjava počela na odeljenju radiologije. Dobijena je naredba da svi ostanu na mestu u bolnici, koja se nalazi nedaleko od Detroita.
Medicinski radnici su se zabarikadirali unutar prostorija bolnice dok je osumnjičeni i dalje na slobodi, prenosi 7News Detroit.
- Ovo je hitan slučaj, u toku je aktivna pucnjava u zgradi u Troju - glasilo je upozorenje osoblju, prenosi Dejli mejl.
"Policija je na putu. Preduzmite odmah mere lične bezbednosti i pratite uputstva za bežanje, skrivanje i borbu", navodi se u u pozorenju.
- Za one koji trenutno nisu u objektu, držite se podalje. Ne vraćajte se u objekat dok se ne izda signal za bezbednost - apelovali su organi reda.
Policijska uprava Troja izdala je saopštenje oko 8:07 ujutru potvrđujući da se pucnjava dogodila.
- Možemo da potvrdimo da je došlo do pucnjave u Corewell Health Beaumont bolnici u Troju - napisala je policija na platformi Iks, bivšem Tviteru.
- Ovo izgleda kao izolovan incident, međutim, osumnjičeni nije u pritvoru. Molimo izbegavajte to područje - apelovali su.
Najmanje dvadesetak vozila organa za sprovođenje zakona viđeno je kako jure ka mestu incidenta.
(Telegraf)
Preporučujemo


TRAMP SAOPŠTIO ZAŠTO JE POTREBNA SARADNjA SA RUSIJOM: Imaju veoma vrednu zemlju
20. 03. 2025. u 08:23

"AMERIKA TONE!" Mask upozorava - Preti nam bankrot zbog korupcije i velikih rashoda
19. 03. 2025. u 22:50

VIŠE OD 200 DECE OTROVANO U ŠKOLI, A ONDA SE POJAVIO SNIMAK IZ KUHINjE: Kamera otkrila sve, uhapšeno osam osoba (VIDEO)
VIŠE od 200 dece u jednoj školi u Kini ima povišen nivo olova u krvi nakon što je u njihovu hranu dodavan otrovni pigment – navodno kako bi izgledala primamljivije.
12. 07. 2025. u 21:32

OTKRIVEN UZROK PADA BOINGA SA 260 PUTNIKA: Audio snimak pilota iz kokpita samo produbljuje misteriju
ISTRAŽITELjI su otkrili uznemirujuće detalje u okviru preliminarne istrage pada aviona kompanije Air India, na letu 171, u kojem je u junu stradalo 260 osoba.
12. 07. 2025. u 15:36

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)