TURISTIČKI AUTOBUS PAO U REKU U TORINU: Poginuo vozač (FOTO)
TURISTIČKI autobus danas je pao u reku Po, u Torinu, a vozač je preminuo, saopštile su lokalne vlasti.
Foto: Piksabej
Vatrogasne ekipe su muškarca izvuke iz reke živog, ali u nesvesnom stanju, a preminuo je kasnije, prenosi Ansa.
Pokušaji reanimacije vozača su bili neuspešni i hitna pomoć je konstatovala smrt na licu mesta.
Osim vozača, u tom turistčkom autobusu u trenutku nesreće nije bilo drugih osoba.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
DETALjI TRAGEDIJE NA IBARSKOJ MAGISTRALI: Otkriven uzrok bebine smrti
26. 03. 2025. u 10:55
STRAVIČAN SUDAR KAMIONA: Poginula dva bračna para: Četiri familije zavijene u crno
08. 03. 2025. u 17:15
TRAMP ZAPRETIO UKRAJINI I EU: Nema ništa od oružja ako se vaši evropski saveznici ne pridruže deblokadi Ormuskog moreuza
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će SAD prekinuti da snabdevaju oružjem Ukrajinu ukoliko evropski saveznici odbiju da se pridruže "koaliciji voljnih" za deblokadu Ormuskog moreuza, javlja danas Fajnenšel tajms, pozivajući se na izvore.
01. 04. 2026. u 22:03
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)