RUSIJA SE SPREMA ZA VELIKI RAT SA NATO Nemačka obaveštajna služba: Putin će biti potpuno spreman za to za 5 godina
KREMLj doživljava Zapad kao sistemskog neprijatelja i spreman je da upotrebi silu, navodi se u izveštaju nemačke obaveštajne službe BND.

Foto: Profimedia
Uprkos koncentraciji ruskih trupa u Ukrajini, vojska, vazduhoplovstvo i mornarica su i dalje spremni za borbu;
Ako se rat u Ukrajini završi, ruske jedinice bi mogle biti brzo prebačene na granice sa baltičkim zemljama;

Foto Tanjug/AP/Gavriil Grigorov
Ruski gubici se popunjavaju, a odbrambena industrija zemlje proizvodi više nego što je potrebno za sadašnju Rusku Federaciju;

Foto: Sputnik printskrin
Ruska vojna potrošnja raste rekordnom brzinom – 2025. dostići će oko 120 milijardi evra, što je više od 6% BDP-a. U poređenju sa 2021, vojni budžet je zapravo četiri puta povećan;
(RVvoenkor)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja

RUSI SE NE ZAUSTAVLjAJU, POJAČALI UDARE NA UKRAJINU Zelenski: Amerika i Evropa moraju da zaustave Putina
RUSIJA je tokom noći 5. oktobra izvela još jedan sveobuhvatan napad na Ukrajinu, u kojem je, prema zvaničnim podacima, poginulo najmanje pet osoba, a najmanje 18 je ranjeno.
05. 10. 2025. u 15:00

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

"ISTINA JE - BILA SAM S NjIM" Milica Pavlović priznala za vezu: "Ne znam što sam to krila"
"KADA volim, dajem se bezuslovno. Tada samo treba da mi verujete, ništa drugo. Samo poverenje nemojte da mi izigrate, sve ostalo može. I ja partneru verujem isto tako i onda nećemo imati problem, ali ako se usudi da mi izigra poverenje, to je kraj, u stanju sam da se okrenem i da se pravim da ga nikada poznavala nisam."
03. 10. 2025. u 21:02
Komentari (0)