TRAMP UPOZORIO HUTE, ONI OBORILI AMERIČKI DRON: Jemenski pobunjenici nastavljaju otpor SAD
JEMENSKI pobunjenici Huti danas su saopštili da su oborili američku bespilotnu letelicu MK-9 Reaper u provinciji Marib.

Foto: Tanjug/AP
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da će se napadi na Hute u Jemenu nastaviti, dok više ne budu pretnja slobodnoj plovidbi.
- Izbor za Hute je jasan: prestanite da pucate na američke brodove, a mi ćemo prestati da pucamo na vas. Inače, tek smo počeli a pravi bol tek dolazi, i za Hute i za njihove sponzore u Iranu - saopštio je Tramp u objavi na platformi TruthSocial.
Preporučujemo

SALAMI ZAPRETIO SAD: "Iran nikada neće biti taj koji će započeti rat, ali..."
17. 03. 2025. u 21:33

SVEOBUHVATNA OPERACIJA: Amerikanci počeli bombardovanje, desetine mrtvih (FOTO/VIDEO)
15. 03. 2025. u 23:43

RUSI ODBILI PREKID VATRE I GOMILAJU JAKE SNAGE KOD LIMANA: Sprema se velika ofanziva, ništa od mira u narednim mesecima!
JUČE je Moskva odbila mirovni predlog i prekid vatre na 30 dana sa Ukrajinom. Visoki zvaničnici Trampove administracije u poslednjim danima vode razgovore o tome da Vašington možda neće biti u stanju da izdejstvuje prekid vatre između Rusije i Ukrajine u narednim mesecima. Za to vreme, Moskva gomila trupe u Donjeckoj oblasti i sprema se za veliku ofanzivu.
02. 04. 2025. u 14:59

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

JEDAN RAKIJA, A DRUGI... Nećete verovati KAKO se zovu psi novog ambasadora SAD u Srbiji Marka Brnovića
MARK Brnović je uvek ponosno isticao svoje poreklo, uostalom ćerke mu se zovu - Milena i Sofija.
31. 03. 2025. u 19:31
Komentari (0)