IMA MRTVIH U PUCNJAVI NA UNIVERZITETU FLORIDA Policija izdala hitno upozorenje: "Zaključajte se i držite se dalje od svih vrata i prozora"
NAJMANjE četiri osobe ranjene su u pucnjavi u u studentskom domu Univerziteta Floride (FSU).

Foto: Printskrin/ Youtube/ KING 5 Seattle
Zvaničnici bolnice potvrdili su da su četiri osobe primljene, ali nisu naveli detalje o prirodi njihovih povreda ili stanju, iz poštovanja prema privatnosti pacijenata i radi tačnosti informacija, navodi lokalni WCTV.
Očevidac je izjavio da je video mlađeg muškarca kako izlazi iz Studentskog centra sa pištoljem.
- Policija je dobila prijavu da se u studentskom centru nalazi napadač. Policija je stigla na mesto incidenta. Nastavite da tražite sklonište i čekajte dalja uputstva. Zaključajte se i držite se dalje od svih vrata i prozora i budite spremni da preduzmete dodatne zaštitne mere - navodi se u upozorenju FSU.
Upozorenje su podelili kongresmeni Bajron Donalds i Maksvel Frost.
(Tanjug)
Preporučujemo

NA IVICI ISTORIJSKOG DOGOVORA: Uprkos napadima, Moskva i Vašington traže put ka miru
17. 04. 2025. u 17:12

''KINA NEĆE OBRAĆATI PAŽNjU'' Peking reagovao na carine SAD: Ovo je odgovor amerikancima
17. 04. 2025. u 09:17

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)