UBIJEN AMERIČKI DRŽAVLJANIN: Pokušaj otmice malog aviona u Belizeu

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

18. 04. 2025. u 00:11

AMERIČKI državljanin oteo je danas mali avion kompanije Tropik er u Belizeu, ranivši tri putnika pre nego što je upucan i ubijen, izvestili su američki mediji.

УБИЈЕН АМЕРИЧКИ ДРЖАВЉАНИН: Покушај отмице малог авиона у Белизеу

Foto: pixabay

ABC je, pozivajući se na policiju, preneo da je napadač želeo da izađe iz Belizea, i da je tražio još goriva za avion.

Ubio ga je putnik u avionu koji je prevozio licencirano vatreno oružje.

Otmičara su vlasti identifikovale kao državljanina Sjedinjenih Američkih Država, Akinjelu Sava Tejlor.

U avionu je bilo 14 putnika, uključujući Tejlora i još jednog Amerikanca.

U izveštaju policije se navodi da je avion sleteo nazad u Belize, nakon što je kružio tokom otmice, dok skoro nije ostao bez goriva.

(Tanjug)

BONUS VIDEO - PONUDA NA SAJMU AUTOMOBILA: Pogledajte kako izgledaju novi modeli

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

SVETSKI DAN ŠTEDNJE ENERGIJE: Da živimo u skladu sa prirodom