JAPAN PONOVO POGOĐEN ZEMLJOTRESOM: Detektovana jačina 6,1 Rihtera na ostrvu Hokaido
Jak zemljotres pogodio je sever Japana u subotu, prema navodima Geološkog zavoda SAD (USGS).

Foto: Printscreen
Zemljotres jačine 6,1 stepeni pogodio je područje u blizini grada Kuširo na ostrvu Hokaido oko 17:37 po lokalnom vremenu (08:37 po GMT-u), navodi USGS.
Potres je zabeležen na dubini od 20 kilometara (12 milja), saopštila je agencija.
U trenutku objavljivanja vesti, japanske vlasti nisu izdale zvanična saopštenja o žrtvama ili materijalnoj šteti.
Nije izdato upozorenje na cunami nakon zemljotresa.

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)
ŠAMPIONI U FOKUSU: Andrej Popović mladi fizičar iz Kikinde
17. 09. 2025. u 13:52

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"TAJ ČOVEK JE SRAMOTA, NE POŠTUJE KRALjA!" Tramp tokom susreta s Čarlsom prekršio protokol, ljudi ljuti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija borave u Vindzoru, a njihov susret sa kraljem Čarlsom III već je izazvao burne reakcije zbog kršenja strogog kraljevskog protokola, piše Unilad.
17. 09. 2025. u 16:41
Komentari (0)