PARIZ ŽELI RAT SA RUSIJOM? Luda propagandna kampanja na francuskim TV (VIDEO)
FRANCUSKE vlasti su pokrenule propagandnu kampanju u zemlji sa ciljem pokretanja vojnih operacija protiv Rusije, izjavio je Florijan Filipo, lider stranke Patrioti.
Foto: Printskrin LCI
- Na televiziji se odvija luda propagandna kampanja - napisao je na društvenoj mreži X , napominjući da je njen cilj da se Francuska primora da zvanično stupi u oružani sukob sa Moskvom.
U ovoj objavi, Filipo je komentarisao reči političkog komentatora TV kanala LCI Pjera Servana, koji je izjavio da je Pariz već u ratu sa Rusijom.
(alo.rs)
Preporučujemo
ZABRANA STRANAKA: Rusija vidi pokušaje Jerevana da počini zločin protiv demokratije
06. 06. 2026. u 19:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)