"PAZITE!" OŠTRO UPOZORENJE LUKAŠENKA SVOM MINISTRU: Sada se ne šalite
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko zahtevao je da zvaničnici „ne izgube krompir“ kao prošle godine.

Foto: Profimedia
- Moramo da ga preradimo kako ga ne bismo upropastili... Pazite da ne izgubite krompir - rekao je beloruski lider ministru poljoprivrede i hrane Juriju Gorlovu.
Prema rečima Lukašenka, neophodno je organizovati rad u poljoprivrednim preduzećima tako da ne bude nijedne žalbe i da se izbegnu „neprijatni razgovori“ nakon žetve.
- Sada se ne šalite! Šalili smo se prošle godine i dobili smo šamar od stanovništva - podsetio je Lukašenko.
Pozvao je na planiranje proizvodnje useva uzimajući u obzir izvoz i domaću potrošnju.
- Da bismo postigli dobar rezultat, moramo da radimo sada - zaključio je Lukašenko.
BONUS VIDEO - Vladimir Putin šalje pozdrave
Preporučujemo

PUTIN IMA PREDLOG ZA KRAJ RATA, PODRŽAVA GA I AMERIKA! Oglasio se Lukašenko posle sastanka sa ruskim predsednikom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je posle današnjeg sastanka sa ruskim liderom Vladimirom Putinom u Moskvi da će Kremlj uskoro izaći sa „vrlo dobrim predlogom“ za okončanje rata u Ukrajini, koji, kako tvrdi, u velikoj meri podržavaju i Sjedinjene Države.
26. 09. 2025. u 20:19

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

MOGUĆA I ZATVORSKA KAZNA: Koje sankcije prete Laziću - advokat objasnio šta čeka pevača posle saobraćajke
ADVOKAT Boško Žurić detaljno je objasnio kakve kazne sleduju za ono što je uradio pevač Darko Lazić.
26. 09. 2025. u 12:39
Komentari (0)