STRAVA U FRANCUSKOJ: Studenti medicine pronađeni u blizini Tuluza delimično nagi i vezani za drveće
U BLIZINI Tuluza na jugozapadu Francuske, policija je pronašla 55 studenata medicine koji su bili delimično goli i vezani za drveće, objavio je danas Figaro, pozivajući se na pouzdane izvore.
Foto Shutterstock
List piše da je policija 24. septembra otkrila 55 studenata u šumi Bukon u blizini Tuluza, od kojih su neki bili u donjem vešu, a neki vezani za drveće i sa začepljenim ustima, a da je troje studenata prevezeno u bolnicu.
Tužilaštvo u Tuluzu navodi da su u pitanju studenti druge godine medicine na fakultetu u Tuluzu.
Javno tužilaštvo je pokrenulo istragu o teškom maltretiranju, ugrožavanju života drugih i nasilju.
Tužilaštvo navodi da je ukupno 55 studenata bilo prisutno na licu mesta, a da su pojedini od njih bili u veoma alkoholisanom stanju.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - ŠAMPIONI U FOKUSU: Strahinja Trivković diplomata znanja i sporta
Preporučujemo
PRE MASAKRA U ŠKOLI UBIO MAJKU, BRATA I SESTRU: Novi detalji jezivog zločina u Kanadi
ZAMENIK komesara Kraljevske kanadske konjice (RCMP) za Britansku Kolumbiju Dvejn Mekdonald izjavio je da je do pucnjave u srednjoj školi u Tambler Ridžu, u kojoj je prema poslednjim podacima, poginulo 10 osoba, došlo u utorak oko 13.20 po lokalnom vremenu i da je policija po dolasku zatekla osumnjičenog mrtvog u školi.
12. 02. 2026. u 07:29
VAKCINA PROTIV RAKA STIŽE U SRBIJU: Dobijamo je odmah posle Rusa, evo kada će je primiti naši pacijenti
MINISTAR bez portfelja zadužen za oblast međunarodne ekonomske saradnje Nenad Popović izjavio je danas da će u maju prvi pacijenti u Rusiji primiti vakcinu protiv raka, a da će pacijenti iz Srbije biti prvi koji će odmah posle ruskih, krajem godine, primiti tu vakcinu.
12. 02. 2026. u 09:41
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)