LIDERI RAZVIJAJU PARTNERSTVO RUSIJE I INDIJE: Modi čestitao Putinu rođendan
RUSKI predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi razgovarali su telefonom o pitanjima strateškog partnerstva, saopštio je kabinet indijskog premijera.
Foto: Profimedia
- Dva lidera su razmotrila napredak u bilateralnoj agendi i ponovo potvrdila svoju posvećenost daljem produbljivanju posebnog i privilegovanog strateškog partnerstva između Indije i Rusije - navodi se u saopštenju.
Modi je srdačno čestitao Putinu rođendan i preneo mu najbolje želje za dobro zdravlje i uspeh u svim njegovim poduhvatima. Takođe je rekao da se raduje što će dočekati ruskog predsednika na 23. godišnjem samitu dve zemlje u Indiji.
(Sputnjik)
Preporučujemo
SIGNAL PATRIOTAMA: Šešelj komentarisao Putinovu izjavu o situaciji u Srbiji
06. 10. 2025. u 21:00
PUTIN RAZGOVARAO SA NETANIJAHUOM: Trampov plan i Sirija na dnevnom redu
06. 10. 2025. u 20:05
RUSI DONELI ODLUKU: Naftna kompanija prodaje svoju imovinu u inostranstvu zbog sankcija SAD-a
RUSKA naftna kompanija Lukoil saopštila je danas da, zbog uvođenja restriktivnih mera nekih država protiv te firme i njenih podružnica, namerava da proda svoju imovinu u inostranstvu.
27. 10. 2025. u 21:49
KAKO SE URUŠIO UKRAJINSKI FRONT? Stiglo upozorenje: Rusi će na proleće krenuti u novu ofanzivu
POSLE dva i po meseca žestokih borbi, crvena oznaka na vojnoj karti u Donjeckoj oblasti, poznata kao „zečije uši“, konačno je nestala.
27. 10. 2025. u 21:17
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (0)