ČOVEK OSVOJIO NA SUPERENELOTOU 83.000 EVRA ALI SE NIJE JAVIO: Poziva se javno preko zvaničnog medija da preuzme dobitak inače mu uskoro isti
U JUŽNOM delu Rima 2. septembra igrao i osvojio sumu od 83.000 evra, ali se ne javlja da preuzme nagradu i javno ga mediji podsećaju da ima rok do 1. decembra ili će ostati praznih ruku.
Foto: Free Images Pixabay
Dobitni tiket, dakle, još nema vlasnika, a objavljena je i precizna adresa, bar u jednoj ulici, gde je igrao supereneloto, mesto srećnog dobitnika koji se iz nekog razloga ne javlja da podigne dobitak. Ta značajna suma još nije preuzeta, a samo do ponedeljka, 1. decembra je rok, pobednik je tako pozvan da se pojavi i naznačena mu je tačna adresa gde da se obrati i pokaže svoju ličnu kartu, prikaže poreski broj i bankarske koordinate za uplatu.
TRAMPOV PLAN SADRŽI DO SADA NEVIĐENO OBEĆANjE: "Velika pobeda za Zelenskog i dugoročnu bezbednost Ukrajine"
MIROVNI plan predsednika SAD-a Donalda Trampa za Ukrajinu sadrži model bezbednosnih garancija nalik članu 5 NATO-a, što bi obavezalo SAD i evropske saveznike da napad na Ukrajinu tretiraju kao napad na celu „transatlantsku zajednicu“, prema nacrtu koji je objavio Axios.
21. 11. 2025. u 07:56
NAJVEĆA SILA EVROPE REAGOVALA NA TRAMPOV PLAN: "U principu podržavamo"
NEMAČKA vlada saopštila je da "u principu" podržava plan Sjedinjenih Američkih Država za okončanje rata u Ukrajini, ali da ostaje posvećena zaštiti ukrajinskog suvereniteta i obezbeđivanju bezbednosnih garancija za zemlju.
21. 11. 2025. u 12:37
SVEŠTENIK ŠOKIRAO HRVATSKU: Iza oltara skrivao mračnu tajnu
U MALOM mestu kraj Benkovca u Hrvatskoj župljane je najpre šokiralo privođenje župnika, a onda i nepravomoćna presuda za više kaznenih dela iz domene dečje pornografije i seksualnog iskorišćavanja maloletnika.
21. 11. 2025. u 13:24
Komentari (0)