ALARM IZ TURSKE ZBOG SITUACIJE U UKRAJINI: Raste rizik od eskalacije
TURSKI Savet za nacionalnu bezbednost upozorio je na rastuće rizike od eskalacije u kontekstu sukoba u Ukrajini i naglasio potrebu za diplomatskim naporima.
Foto: Shutterstock
Prema TASS-u, u saopštenju nakon sastanka kojim je predsedavao predsednik Redžep Tajip Erdogan navodi se da je situacija u rusko-ukrajinskom sukobu razmatrana odvojeno.
- Naglašen je značaj pronalaženja diplomatskog rešenja u uslovima razvoja događaja koji ukazuju na rizik od eskalacije - istakao je Savet za nacionalnu bezbednost.
U dokumentu se takođe navodi da Turska namerava da nastavi saradnju sa međunarodnim partnerima kako bi se postigao održivi i pravedni mir u Ukrajini.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)