JEZIVE REČI UBICE SA PLAŽE BONDI: Zanatlija koji je radio sa ubicom o poslednjoj poruci Akrama
ZANATLIJA koji tvrdi da je godinama radio sa jednim od navodnih napadača govorio je o svom užasu nakon što je video prvu fotografiju na kojoj on drži pušku na Bondiju.
Foto printskrin Iks/@iraqschristians
Zidar, identifikovan kao Laki (Lachie), sinoć je govorio za emisiju A Current Affair. Rekao je da je sa 24-godišnjim Navidom Akramom radio na gradilištima oko pet godina.
Akram se nalazi u bolnici. Njegov otac, Sadžid, star 50 godina, koji je takođe optužen kao saučesnik u pucnjavi, ubijen je od strane policije.
-Bilo mi je muka kad sam shvatio da sam toliko vremena proveo sa nekim ko je ispao monstrum, rekao je Laki za ovu emisiju.
-Bio je prilično tih tip. Držao se po strani. Uglavnom učtiv i pun poštovanja. Imao je svoje stavove, ali ih nikada nije nametao drugima.Bio je pomalo čudan lik, ali nikad ne biste pomislili da je sposoban za tako nešto.
Laki je rekao da više ne radi u firmi koja je zapošljavala i njega i Akrama, ali da je razgovarao sa nekim ko i dalje tamo radi. Ta osoba mu je rekla da je Akram napustio posao pre oko mesec dana, navodeći povredu ruke kao razlog.
-Jedna od poslednjih stvari koje je rekao jednom od momaka bila je da želi da bude upamćen, rekao je Laki.
news.com.au
BONUS VIDEO - ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković - Radoznalost je njena supermoć
Preporučujemo
PREŽIVEO HOLOKAUST, UBILI GA NA PLAŽI: Svojim telom zaklonio suprugu od hitaca terorista
14. 12. 2025. u 20:11
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (1)