PODIGNUTA OPTUŽNICA PROTIV MADURA: Evo šta mu se stavlja na teret

AMERIČKA glavna tužiteljka Pamela Bondi zvanično se oglasila putem svog naloga na društvenoj mreži X, potvrdivši da su Sjedinjene američke dražave podnele optužnicu protiv uhapšenog venecuelanskog predsednika Nikolasa Madura.

ПОДИГНУТА ОПТУЖНИЦА ПРОТИВ МАДУРА: Ево шта му се ставља на терет

AP Photo/Ariana Cubillos

- Nikolas Maduro i njegova supruga Silija Flores optuženi su pred Okružnim sudom za Južni okrug Njujorka. Nikolas Maduro se tereti za zaveru u okviru narko-terorizma, zaveru za uvoz kokaina, posedovanje mitraljeza i razornog oružja, kao i za zaveru radi posedovanja mitraljeza i razornog oružja protiv Sjedinjenih Američkih Država. Uskoro će se suočiti sa punom snagom američke pravde na američkom tlu, pred američkim sudovima.U ime celog Ministarstva pravde SAD, želeo bih da zahvalim predsedniku Donaldu Trampu na hrabrosti da zahteva odgovornost u ime američkog naroda, kao i da uputim ogromnu zahvalnost našoj hrabroj vojsci koja je izvela neverovatnu i izuzetno uspešnu misiju hapšenja ove dve navodne međunarodne narko-kriminalne figure - napisala je Bondi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

ZLATNA BAJKA O HUMANOSTI: Fondacije  Mozzart , NORBS Plus i Nebojša Milovanović zajedno za Tiršovu