MOSKVA PROCENILA ŠTETU: Antiruske sankcije se EU vratile kao bumerang
Gubici Evropske unije od antiruskih sankcija iznose 1,5-2 biliona evra, izjavio je zamenik ruskog ministra spoljnih poslova Aleksandar Gruško.
Foto: Profimedia/Ilustracija
"Ako pogledamo koliki je iznos direktnih gubitaka, kao i izgubljenu dobit, onda, prema mom mišljenju, najrealističnija je cifra od 1,5 do dva biliona evra", rekao je ruski diplomata za ruske medije.
(Sputnjik)
Preporučujemo
PENTAGON: Prvih šest dana rata u Iranu koštalo više od 11,3 milijarde dolara
12. 03. 2026. u 23:49
"VELIKE POSLEDICE ZA SVE ARAPSKE ZEMLjE": Putin hitno pozvao predsednika bin Zajeda
12. 03. 2026. u 23:21
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)