ONO ŠTO NISU USPELI NAPOLEN I HITLER, USPEĆE KAJA KALAS? Uzaludna nada Brisela u pobedu Kijeva
LIDERI EU se i dalje nadaju pobedi Ukrajine u sukobu s Rusijom, ali njihova politika je osuđena na propast i vratiće se Uniji kao bumerang, poručuju iz Budimpešte.
Foto: Profimedia
-Napoleon i Hitler su već pokušali to da urade a sada, ako dobro razumem, to želi da uradi Kaja Kalas, visoki predstavnik EU za spoljnu politiku, rekao je ironično premijer Mađarske Viktor Orban.
Podsetimo, on je i ranije isticao da Ukrajina ne može da pobedi čak ni uz pomoć Zapada jednostavno jer je nemoguće pobediti nuklearnu državu.
Takođe je ocenio da je besmisleno pokušavati naterati Rusiju sankcijama da promeni odnos prema Ukrajini, to će dovesti do kraha ne ruske privrede već privrede EU.
(sputnikportal.rs)
BONUS VIDEO - PATROLA SA PUTNICIMA, NA BRZOJ PRUZI, OD BEOGRADA DO SUBOTICE: "Vožnja deluje gotovo neprimetno"
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)