BIVŠI PREMIJER POKUŠAO DA SE UBIJE ZBOG VEZE SA EPSTINOM: Hospitalizovan pre nedelju dana, nije u dobrom stanju
24. 02. 2026. u 18:10
BIVŠI norveški premijer Torbjorn Jagland, koji je osumnjičen za tešku korupciju zbog svog bliskog odnosa sa pokojnim američkim osuđenim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epstinom, hospitalizovan je pre nedelju dana nakon pokušaja samoubistva, prenosi norveški portal "Inyheter".
Povezane vesti
BIZARNO: Šta piše o Leonardu Di Kapriju u Epstinovim fajlovima? Šokantne tvrdnje - oskarovac NIJE negirao
AKO koristite društvene mreže, proteklih mesec-dva niste mogli da izbegnete šokantne tvrdnje o oskarovcu, koje su toliko bizarne da se on ne trudi ni da negira.
15. 03. 2026. u 18:16
Najnovije iz rubrike
"OVO NIJE NAŠ RAT" Merc: Nemačka ne namerava da šalje brodove u Ormuski moreuz
NEMAČKI kancelar Fridrih Merc izjavio je danas da Nemačka ne namerava da učestvuje u obezbeđivanju brodskog saobraćaja kroz Ormuski moreuz, uprkos eskalaciji sukoba u Iranu i rastu cena goriva.
18. 03. 2026. u 15:38
LABRADOR POMOGAO U OTKRIVANJU DOKAZA: Policija u Panami uhapsila pet osoba zbog umešanosti u seksualnu eksploataciju dece
U OKVIRU operacije "Štit detinjstva", usmerene na direktno suočavanje sa seksualnom eksploatacijom dece, jedinice Nacionalne policije Paname, u koordinaciji sa Kancelarijom javnog tužioca i uz podršku Službe za istrage bezbednosti domovine (HSI) i organizacije OUR Rescue, izvršile su racije u provinciji Bokas del Toro.
18. 03. 2026. u 15:34
JAK VETAR SRUŠIO GONDOLU: Drama na skijalištu, akcija spasavanja u toku (VIDEO)
U ŠVAJCARSKOM skijalištu Engelberg u toku je akcija spasavanja nakon što je gondola u sredu pala niz snežnu padinu zbog jakih vetrova.
18. 03. 2026. u 15:33
MEĐU STRADALIMA I NOVOPAZARAC? Novi detalji nesreće na gradilištu u Beču (FOTO/VIDEO)
ČETIRI radnika su poginula juče na gradilištu u Beču, a prema nezvaničnim informacijama, jedan od stradalih je muškarac iz Novog Pazara.
18. 03. 2026. u 15:20
DMITRIJEV UPERIO PRST U EU: Pokušavaju da ucene Trampa
DIREKTOR Ruskog fonda za direktna ulaganja Kiril Dmitrijev optužio je Veliku Britaniju i EU da pokušavaju da ucene američkog predsednika Donalda Trampa tako što nude pomoć na Bliskom istoku u zamenu za podršku kijevskom režimu.
18. 03. 2026. u 15:12
Komentari (0)