TEŽAK UDARAC ZA TRAMPA: Glavni čovek za borbu protiv terorizma podneo ostavku - Iran nije predstavljao pretnju! (FOTO)
GLAVNI zvaničnik Donalda Trampa za borbu protiv terorizma podneo je ostavku zbog rata u Iranu, rekavši da ta zemlja nije predstavljala „neposrednu pretnju“ po SAD.
Foto: Profimedia
- Ne mogu čiste savesti da podržim tekući rat u Iranu - napisao je Džo Kent u objavi na društvenim mrežama pre nekoliko minuta.
- Iran nije predstavljao neposrednu pretnju našoj naciji i jasno je da smo ovaj rat započeli pod pritiskom Izraela i njegovog moćnog američkog lobija - dodao je on, preneo je Kurir.
Sve najnovije vesti o dešavanjima na Bliskom istoku čitajte klikom OVDE.
BONUS VIDEO: SNIMCI IZ DRONA: Izraelska vojska objavila video udara na iranske sisteme PVO
Preporučujemo
NAPADNUTI NAFTNI KOMPLEKSI U UAE I IRAKU: Situacija na Bliskom istoku se ne smiruje!
16. 03. 2026. u 07:00 >> 21:32
VUČIĆEVA IZJAVA UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Bruje o onome što je rekao britanskom novinaru u lice
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića koju je dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" udarna je vest u ruskim medijima.
27. 04. 2026. u 22:03
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)