STRAVIČAN SUDAR VOZOVA NA TAJLANDU: Najmanje osam mrtvih i 25 povređenih (FOTO)
NAJMANjE osam ljudi je poginulo, a 25 povređeno nakon što je sudar vozova izazvao požar koji je zahvatio autobus danas u Bangkoku, saopštili su spasilački zvaničnici i policija.
Foto: Tanjug/AP/Sakchai Lalit
Kako je navedeno, vatrogasci i spasilačke ekipe su poslati na mesto događaja dok su plamenovi zahvatili autobus i obližnja vozila, prenosi Rojters.
Spasioci i policija su dodajli da su u sudaru učestvovali voz, autobus, automobili i motocikli.
Spasilački timovi su radili na izvlačenje povređenih žrtava iz ruševina, dok su se vatrogasne ekipe borile sa vatrom u trci da obuzdaju požar, rekli su zvaničnici.
Požar je sada stavljen pod kontrolu, a ekipe "hlade" područje i nastavljaju potragu za žrtvama. Uzrok nesreće je pod istragom.
(Tanjug)
BONUS VIDEO: NEREDI NA TAJLANDU: Demonstranti traže ostavku premijera - policija ih gađala vodenim topovima
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)