POČELA VELIKA POMORSKA VEŽBA NA BALTIKU: Učestvuje više od 30 ruskih brodova, evo šta je cilj manevra
VOJNE vežbe "Okeanski štit-2020" počele su u Baltičkom moru, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Foto: EPA
- Morske vojne vežbe "Okeanski štit-2020" počele su pod rukovodstvom glavnog komandanta Ratne mornarice, admirala Nikolaja Jevmenova - navodi se u saopštenju.
Prema podacima Ministarstva odbrane, u njima učestvuje više od 30 brodova različitih klasa, morska avijacija, jedinice obalskih snaga, PVO i morska pešadija.
Tokom vojnih vežbi koje se odvijaju u Baltičkom moru, izvodiće se lansiranje udarnih, protivvazdušnih raketa, artiljerijska gađanja.
(Sputnjik)
Preporučujemo
JEDNA GREŠKA IH KOŠTALA ŽIVOTA: Otkriven uzrok nesreće u kojoj su stradali Ana Radović i njen prijatelj (FOTO)
AUTOMOBIL sa telima Ane Radović (20) i Aleksandara Masalušić (37) pronađen je juče na magistralnom putu Požega-Čačak, a prve informacije iz istrage ukazuju da je uzrok teške nesreće prebrza vožnja, odnosno neprilagođena brzina uslovima na putu.
27. 11. 2025. u 18:47
U HITNOJ POMOĆI SE JAVILI NA POZIV SA ANINOG TELEFONA: "Novosti" otkrivaju šta se dešavalo nakon strašne nesreće kod Čačka
ANA Radović (20) iz Čajetine i njen prijatelj Aleksandar Masalušić (37) poginuli su u teškoj saobraćajnoj nesreći u Ovčarsko-kablarskoj klisuri, kada su se survali sa puta Čačak-Požega, a nakon nesreće sa Aninog telefona "ajfon" upućen je poziv hitnoj pomoći, saznaju "Novosti".
27. 11. 2025. u 14:19
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (0)