U KLIZIŠTIMA POGINULO 43 LJUDI: Otvorila se zemlja u Indiji, traje potraga za zatrpanima
BROJ NASTRADALIH u klizištu na jednoj plantaži čaja u državi Kerala na jugu Indije popeo se danas na 43, a strahuje se da je dvadesetak osoba zatrpano.
Foto: EPA
Klizište izazvano obilnom kišom proradilo je u petak rano ujutru dok su radnici još spavali, rekli su zvaničnici.
- Obustavili smo spasilačku operaciju na jedan dan zbog kiše. Operacija će se nastaviti dok se ne pronađe i poslednje telo - rekao je zvaničnik iz distrikta Iduki H. Dinešan.
Indijska meteorološka služba izdala je upozorenje na obilne padavine u nekoliko okruga uključujući crveno upozorenje za Iduki.
Kerala je 2018. godine bila pogođena najgorim poplava u poslednjih sto godina kada je poginulo više stotina ljudi.
Preporučujemo
GEJTS PROTIV TRAMPA: Sprema nam čašu otrova, ako to uradi - biće bizarno
09. 08. 2020. u 15:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)