Pa vise od pola Amerike i cela Kanada je pokrivena kineskom robom ,pazite sta i kako pisete za komentare ,mi smo jos " tezgari " u odnosu prema njima i tako ce i ostati .
Atena Georgopulos (39) je navodno ubijena zajedno sa svojim 50-godišnjim partnerom Endruom Ganom u njihovoj kući u Maunt Vejverliju na jugoistoku Melburna , neposredno pre 22 časa u ponedeljak uveče po lokalnom vremenu. Trudnica je pronađena mrtva pored svog partnera, kome je navodno odsečena glava pre nego što je nabijena na kolac
TRUDNICA poreklom sa Balkana pronađena je sinoć mrtva u jednoj kući u Melburnu, a kraj njenog tela policija je zatekla odrubljenu glavu njenog supruga, nabijenu na kolac!
Zoran
03.09.2020. 16:40
Made in China. :)
Sale
03.09.2020. 17:03
Vodom na struju. Jako pametno.
Dalibor
03.09.2020. 17:43
Ovo može da bude i propaganda protiv kineske robe. Ovaj snimak ladno može da se napravi i u holivudu. Ja nastavljam da kupujem kinesku robu i hranu.
Ljube
03.09.2020. 17:55
Pa vise od pola Amerike i cela Kanada je pokrivena kineskom robom ,pazite sta i kako pisete za komentare ,mi smo jos " tezgari " u odnosu prema njima i tako ce i ostati .
Raša
03.09.2020. 17:56
Sto protiv Kineza? Pa i Tesle su gorele ne zna im se broja.
Ivan Zgrozeni
03.09.2020. 22:26
Pokusavaju da eliminisu vozila sa dizel motorima a dizelasi se nikada ne zapale.