PORAŽAVAJUĆE BROJKE: U Latinskoj Americi više od 300.000 umrlih od korone
LATINSKA Amerika premašila je u sredu broj od 300 hiljada potvrđenih smrtnih slučajeva od zaraze korona virusom, a nema znakova da epidemija slabi u toj najpogođenijoj regiji u svetu.
Foto: EPA
Kako navodi Rojters, Latinska Amerika prešla je 300.000 mrtvih od korona virusa nakon što je Brazil, zemlja s najvećim brojem brojem umrlih u tom regionu, izvestio o još 1.075 smrtnih slučajeva.
U zemljama Latinske Amerike potvrđeno je gotovo osam miliona slučajeva zaraze covidom-19.
Preporučujemo
NE SMIRUJE SE NI U NEMAČKOJ: Devet osoba preminulo, 1.176 obolelo od virusa korona
09. 09. 2020. u 07:48
NEVEROVATNE BROJKE U BRAZILU: Broj zaraženih uvećan za 14.279 - preminule još 504 osobe
09. 09. 2020. u 07:43
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (2)