SVI SE SMEJU BAJDENU ZBOG OVOG SNIMKA: Pogledajte kome je mahao pri izlasku iz aviona (VIDEO)
NA društvenim mrežama pojavio se snimak na kojem se vidi kako demokratski kandidat za predsedničke izbore u SAD Džo Bajden izlazi iz aviona i maše nekome, samo što preko puta njega - nema nikoga.

Foto: Printscreen/Tviter/@RealJamesWoods
Bajden je postao predmet podsmeha na društvenim mrežama zbog ovog snimka.
Naime, na njemu se vidi kako Bajden izlazi iz aviona, upire prstom u nekoga, maše i smeje se. Međutim, kako tvrde korisnici na Tviteru, problem je što preko puta njega nije bilo nikoga od simpatizera i poštovalaca, osim njegovog obezbeđenja.
- Stari Hilarin trik. Pokazuje, maše, smeje se. Tamo nema nikoga. Totalna politička glupost - napisao je korisnik koji je podelio video.
Usledila je lavina urnebesnih odgovora korisnika.
Međutim, bilo je i onih koji su pokušali da otkriju kome je Bajden mahao, pa su toliko zumirali i videli grupu vatrogasaca koja je stajala na drugom kraju piste.
(Telegraf)
Preporučujemo

TRAMP SPUSTIO CARINE I SRBIJI: Evo koliko sada iznose i kada odluka stupa na snagu
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp izjavio je danas da će svim zemljama, uključujući i Srbiju, uvedene carine biti suspendovane, osim za Kinu, kojoj je tarife uvećao na 125 odsto.
09. 04. 2025. u 20:44

PROGLAŠENO VANREDNO STANjE U SLOVAČKOJ: Dato uputstvo i za Srbiju,Austrija ZATVORILA 20-ak graničnih prelaza da spreči širenje slinavke i šapa
MINISTARSTVO poljoprivrede Srbije apelovalo je nedavno na sve stočare, veterinare i druge aktere u sektoru stočarstva da preduzmu sve neophodne mere kako bi sprečili potencijalni unos bolesti slinavke i šapa u Srbiju i budu maksimalno odgovorni.
08. 04. 2025. u 14:48 >> 18:42

SUROVA OSVETA KADIROVA: Maloletnik ubio policajca, nakon likvidacije njegov leš izložen na gradskom trgu - lider Čečenije traži kaznu i za po
TELO čečenskog tinejdžera koji je napao policijsku stanicu i ubio jednog službenika u gradu Ačhoj-Martanu izloženo je na gradskom trgu, prenela je ruska "Gazeta".
10. 04. 2025. u 12:21
Komentari (6)