VASPITAČICA OTROVALA 25 DECE: Jedan mališan preminuo, osuđena je na smrtnu kaznu
29. 09. 2020. u 08:31
VASPITAČICA iz Kine osuđena je na smrtnu kaznu jer je u vrtiću u kojem je radila otrovala 25 dece, od kojih je jedno preminulo, piše BBC.
Povezane vesti

VIŠE OD 200 DECE OTROVANO U ŠKOLI, A ONDA SE POJAVIO SNIMAK IZ KUHINJE: Kamera otkrila sve, uhapšeno osam osoba (VIDEO)
VIŠE od 200 dece u jednoj školi u Kini ima povišen nivo olova u krvi nakon što je u njihovu hranu dodavan otrovni pigment – navodno kako bi izgledala primamljivije.
12. 07. 2025. u 21:32
Najnovije iz rubrike

LESKOVČANIN PAO SA OSMOG SPRATA U HRVATSKOJ: Lekari se bore za njegov život
ČETRDESETJEDNOGODIŠNjI N.Đ. iz Leskovca teško je povređen u Hrvatskoj i lekari se bore za njegov život.
12. 08. 2025. u 09:17

POŽARI U OMILJENIM LETOVALIŠTIMA SRBA: Gori na grčkim ostrvima - u toku hitna evakuacija
POŽARI su zahvatili oblasti Kefalonije, Vonike i Zakintosa u Grčkoj, dok se nastavlja evakuacija ugroženih naselja, a u mnogim delovima zemlje danas je na snazi visok rizik od novih požara.
12. 08. 2025. u 09:13

TROJE MRTVIH U PUCNJAVI U TEKSASU: Ubica ukrao automobil, pa pobegao sa mesta zločina
TROJE ljudi je ubijeno, a osumnjičeni je uhapšen nakon pucnjave ispred prodavnice Target u Ostinu, u Teksasu, saopštila je policija.
12. 08. 2025. u 07:35

ZEMLJOTRES POGODIO BiH: Evo gde je bio epicentar
ZEMLjOTRES magnitude 3 stepeni Rihtera zabeležen je u utorak, 12. avgust 2025 u 03:28 časova, na području BiH.
12. 08. 2025. u 07:28

"SETITE SE 7. OKTOBRA" Tramp: Ne verujem da bi Hamas trenutno pristao na oslobađanje talaca i primirje
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da ne veruje da bi palestinska militantna grupa Hamas pristala na dogovor o oslobađanju talaca i prekidu vatre pod trenutnim okolnostima u Gazi, dok odbija da podrži ili odbaci nedavno odobren plan izraelskog premijera Benjamina Netanjahua za preuzimanje Gaze.
12. 08. 2025. u 07:11
Komentari (0)