NASTAVLJA SE UNIŠTAVANJE JERMENSKIH SNAGA: Azeri objavili novi snimak (VIDEO)

ORUŽANE snage Azerbejdžana nastavljaju da uništavaju snage i sredstva jermenske vojske, saopštilo je Ministarstvo odbrane Azerbejdžana.

НАСТАВЉА СЕ УНИШТАВАЊЕ ЈЕРМЕНСКИХ СНАГА: Азери објавили нови снимак (ВИДЕО)

Foto: Printscreen/Jutjub

Ministarstvo je objavilo još dva snimka napada jermenskih snaga tokom sukoba u Nagorno-Karabahu.

Na snimcima se vidi uništavanje objekata za logistiku i vojne tehnike koja je dostavljala oružje i municiju u uporište jermenskih snaga.

Ranije je Ministarstvo optužilo jermensku vojsku za granatiranje civilnih naselja u regionu Agdam.

Situacija u Nagorno-Karabahu eskalirala je krajem septembra. Baku i Jerevan međusobno se optužuju za izbijanje sukoba. U Jermeniji je objavljeno ratno stanje i opšta mobilizacija. U Azerbejdžanu je uveden policijski čas i delimična mobilizacija.

Dešavanja u Nagorno-Karabahu pratite iz minuta u minut u blogu uživo KLIKOM OVDE!

(Sputnjik)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KNEŽEVIĆ POSLE NOVOG UDARA ZAGREBA NA CRNU GORU: Proterati ambasadora Hrvatske još danas!