U ITALIJI JE GORE NEGO U APRILU: Oboren korona rekord, registrovano najviše zaraženih od početka pandemije (FOTO)
ITALIJA je registrovala 21.994 nova slučaja korona virusa u protekla 24 sata, saopštilo je danas ministarstvo zdravlja, što je najviše u jednom danu od početka pademije u toj zemlji.
Foto: EPA
Ministarstvo je takođe prijavilo 221 smrtni slučaj povezan sa kovid-19, u odnosu na 141 dan ranije, što prvi put da je Italija registrovala više od 200 smrtnih slučajeva u jednom danu od sredine maja, prenosi Rojters.
Ukupno je 37.700 ljudi umrlo u Italiji od korona virusa, dok je do danas registrovano 564.778 slučajeva bolesti.
Foto: EPA
Severna pokrajina Lombardija, sa finansijskom prestonicom Milano, i dalje je najteže pogođena, sa 5.035 novih slučajeva prijavljenih danas. Druga najteže pogođena je južna pokrajina Kampanija, koja je danas zabeležila 2.761 slučaj.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
ŠTA ĆE BITI SA ITALIJOM? Sve više zaraženih, a nema dogovora o pooštravanju mera
24. 10. 2020. u 14:07
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"NE ŽELIM PREGOVORE" Tramp brutalno zapretio: Napadi na Iran biće nastavljeni dok ne pristanu
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da će američki vazdušni udari na Iran biti nastavljeni i narednih dana, uz upozorenje da će biti sve intenzivniji ukoliko Teheran ne pristane na sporazum, dodajući da trenutno ne želi pregovore sa Iranom.
15. 07. 2026. u 20:30
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)