KRVAVA NOĆ U KANADI: Muškarac mačem ubio dvoje, ranio petoro
NAJMANjE dvoje ljudi je ubijeno, a još petoro ranjeno sinoć u kanadskom gradu Kvebeku, javlja Bi Bi Si.
Foto: Tviter
Policija je narodu naložila da ostanu u kućama nakon što je muškarac "odeven u srednjovekovnu odeću" napao više ljudi. Bio je naoružan mačem, navodi se.
Kako je rečeno iz policije, muškarac u dvadesetim godinama je uhapšen.
Napad se dogodio blizu Parlament Hila u istorijskom delu Starog Kvebeka. Nakon hapšenja muškarac je prebačen u bolnicu. Policija je objavila da iz poštovanja prema žrtvama neće objaviti njihov identitet.
Motiv napada je i dalje nepoznat.
Na društvenim mrežama pojavile su se fotografije policijskih vozila ispred parlamenta.
(Indeks)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)