TERORISTA IZ BEČA ŽIVEO NA RAČUNU DRŽAVE: Iako je bio simpatizer islamista, i robijao zbog toga - ovo pitanje je rešio brže od drugih
BEČKI terorista severnomakedonskih korijena Kujtim Fejzulai živio je u državnom trošku, u stanju koji mu plaća grad Beč.

Foto: Printskrin
Mrzeo je grad koji mu je finansirao život, bez obzira na to što je služio zatvorsku kaznu za pokušaj pridruživanja ekstremistima u Islamskoj državi u Siriji, Fejzulai je u rekordnom roku dobio subvencionirani stan, piše Kronen cajtung.
Dvadesetogodišnjak se 11. februara 2020. godine prijavio na program za podršku mladim građanima Beča, a ugovor je potpisan već početkom maja, dok drugi čekaju godinama. Koristio je stan od 41,9 kvadratnih metara.
Zanimljivo je da je Fejzulai dobio socijalnu pomoć od 917,35 evra, a taj iznos bi trebalo da bude smanjen početkom prosinca zbog nedostatka sredstava.
Kujtim Fejzulai je u ponedeljak uveče u Beču hladnokrvno ubio četiri osobe. Ubijene su dve Austrijke stare 21 i 39 godina, 44-godišnji Austrijanac i 24-godišnji nemački državljanin koji je studirao na fakultetu primenjenih umetnosti u Beču.
(Indeks.hr)

TRAMP NAJAVIO VELIKU AKCIJU ZBOG RUSIJE: "Vreme je da se progone ljudi"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da namerava da "progoni ljude" koji su, po njegovoj oceni, pokušali da se mešaju u predsedničke izbore 2016. godine tako što su tvrdili da je Rusija pokušala da utiče na rezultat.
22. 07. 2025. u 21:28

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (1)