TRAŽE DRŽAVNI UDAR PROTIV TRAMPA! Bivši šef CIA strahuje, evo koga je pozvao da udari na predsednika SAD
BIVŠI šef CIA i zakleti neprijatelj Donalda Trampa Džon Brenan rekao je za Si-En-En da se plaši da predsednik može da deklasifikuje osetljive informacije ili da vojnim naređenjima podrije „interese nacionalne bezbednosti“ - i pozvao potpredsednika Majka Pensa da preuzme vlast.
Foto: AP Photo/Evan Vucci/Vikipedija
Bivši šef američkih obaveštajaca Džon Brenan pozvao je na puč protiv predsednika Donalda Trampa pre nego što pobednik izbora Džo Bajden stupi na dužnost u januaru.
On je rekao novinaru Krisu Kuomu, bratu demokratskog guvernera Njujorka Endrjua Kuoma, da bi potpredsednik Majk Pens i Trampov kabinet trebalo da se pozovu na 25. ustavni amandman, kojim bi ga zbacili zato što je navodni "rizik za nacionalnu bezbednost".
- Veoma sam zabrinut šta bi mogao da uradi u njegovih preostalih 70 dana na funkciji - rekao je Brenan juče, i dodao:
- Da li će preduzeti neku vrstu vojne akcije? Da li će objaviti informacije koje bi u stvari mogle ugroziti našu nacionalnu bezbednost?
On takođe tvrdi da je Tramp u ponedeljak otpustio ministra odbrane Marka Espera zbog odbijanja da izvrši njegova naređenja.
Preporučujemo
TRAMPOVA "RAFALNA PALjBA" NA TVITERU: Pogledajte masovnu zloupotrebu brojanja glasova!
10. 11. 2020. u 17:55
OTKRIVENA TAJNA U VATIKANU: Papa je znao za seksualno zlostavljanje dece
10. 11. 2020. u 15:37
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (1)