KORONA ODNELA JOŠ 452 ŽIVOTA U IRANU: Od opakog virusa preminulo više od 40.000 ljudi
BROJ preminulih od korona virusa u proteklih 24 časa u Iranu iznosi 452, čime je ukupan broj smrtnih slučajeva porastao na ukupno 41.034, saopštilo je danas iransko Ministarstvo zdravlja.
Foto Tanjug/ AP
Današnji broj smrtnih slučajeva je nešto malo manji nego jučerašnji rekordni broj, koji je iznosio 461, preneo je britanski "Gardijan".
Svakoga dana tokom novembra u Iranu je bilo registrovano više od 400 smrtnih slučajeva od kovid-19.
Prema rečima portparolke Ministarstva Sime Sadat Lari, u Iranu je registrovano 11.203 novozaraženih od korona virusa, pa ukupan broj zaraženih iznosi 749.525.
Ona je navela da se od korona virusa do sada izlečilo 552.747 ljudi
Preporučujemo
"NEMA VIŠE VREMENA": Dr Kon se ponovo oglasio i građanima Srbije poručio ovo
14. 11. 2020. u 12:25
ČEKA SE NA 134 REZULTATA: U Jablaničkom okrugu još šest osoba pozitivno na koronu
14. 11. 2020. u 12:11
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)