NAROD U KOLONI NAPUŠTA SVOJA OGNJIŠTA: Jermeni otkopavaju svoje mrtve kao Srbi u Sarajevu i nose ih sa sobom (VIDEO)

JERMENSKI narod napušta teritorije koje će sutra preći pod faktičku kontrolu Azerbejdžana u Nagorno-Karabahu.

НАРОД У КОЛОНИ НАПУШТА СВОЈА ОГЊИШТА: Јермени откопавају своје мртве као Срби у Сарајеву и носе их са собом (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Jermeni otkopavaju grobove svojih premilih i vode ih sa sobom, kako bi tamo gde idu mogli da im izađu na grob.

Podsećamo, isto su radili i Srbi iz Sarajeva kada su morali da napuste svoj grad.

Beskrajne kolone automobile i tužne scene u Nagorno-Karabahu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (8)

KNEŽEVIĆ POSLE NOVOG UDARA ZAGREBA NA CRNU GORU: Proterati ambasadora Hrvatske još danas!