KATAKLIZMIČKA PROGNOZA ANGELE MERKEL: Nemačka neće prebroditi zimu uz postojeće mere
NEMAČKA kancelarka Angela Merkel rekla je danas stranačkim kolegama da postojeće restriktivne mere u Nemačkoj neće biti dovoljne da zemlja prebrodi zimu, izjavili su učesnici sastanka.
Foto Tanjug-AP
- Oslanjanje na nadu nam neće pomoći - rekla je ona poslanicima tokom rasprave o povećanom broju slučajeva korona virusa u Nemačkoj, rekli su učesnici sastanka, preneo je Rojters.
Prema njenim rečima, situacija postaje veoma ozbiljna i postojeće mere neće biti dovoljne da zemlja prebrodi zimu, preneli su učesnici reči nemačke kancelarke, implicirajući da će biti potrebno pooštravanje ograničenja.
Delimično zaključavanje i socijalna distanca koji su na snazi od početka novembra u Nemačkoj su usporili, ali nisu zaustavili širenje slučajeva korona virusa, navela je agencija.
Preporučujemo
EU KOLONIZATORI: Lavrov žestoko odgovorio Borelju zbog Nagorno-Karabaha
07. 12. 2020. u 15:44
INAUGURACIJA NEĆE MIRNO PROĆI: Bajdenu neće biti dobro kad čuje šta Tramp planira!
07. 12. 2020. u 16:01
VUČIĆEVA IZJAVA UDARNA VEST U RUSKIM MEDIJIMA: Bruje o onome što je rekao britanskom novinaru u lice
IZJAVA predsednika Srbije Aleksandra Vučića koju je dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" udarna je vest u ruskim medijima.
27. 04. 2026. u 22:03
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Drama u Vašingtonu: Melanija ugledala sporno ime na papiru, pa prebledela - evo šta je zapravo pisao na cedulji
MISTERIOZNI komadić papira izazvao je brojne komentare nakon incidenta sa pucnjavom na večeri Udruženja dopisnika Bele kuće u Vašingtonu.
27. 04. 2026. u 10:00
Komentari (0)