ONI SU OSTALI DA BRANE OTADŽBINU: Jermenski borci čuvaju Kadrud, za njih predaja nije opcija (FOTO)
NA društvenim mrežama objavljena je fotografija jermenskih boraca zbog kojih taj narod još ima malo uporište u Kadrutu.
Foto: EPA
- Otići ćete u istoriju kao večiti heroji jermenske nacije u ovim veoma teškim danima - poručuju im sunarodnici na Tviteru.
Danas su i ministri odbrane Rusije i Jermenije, Sergej Šojgu i Varagšak Arutjunjan razgovarali u Moskvi o kršenju režima prekida vatre u Karabahu.
- Azerbejdžanske oružane snage su 12. decembra narušile tačke trilateralne deklaracije od 9. novembra, okupile dodatni lični sastav, vojnu tehniku i tešku artiljeriju i izvele napad na sela Hin Tager i Hcaberd u Gadrutskom rejonu Arcaha (Karabaha). Jermenski ministar odbrane, koji se nalazi u radnoj poseti Rusiji, o ovome je razgovarao sa ruskim ministrom odbrane - navedeno je u saopštenju jermenskog ministarstva.
Prema podacima Ministarstva odbrane Jermenije, azerbejdžanske snage su uspele da uđu u Hin Tager, a takođe i da se veoma približe Hcaberdu.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)