NAMAMILA LOPOVA NEOBIČNIM PAKETOM: Ženi iz Kanada dojadilo da joj kradu pošiljke ispred kuće
ŽENA iz Kanade naterala je lopove da požale što su joj ukrali paket ispred kućnog praga.

Foto: Depositphotos
Laura Pringl iz Hamiltona u kanadskoj provinciji Ontario bila je žrtva brojnih krađa u poslednje tri godine. Lopovi nikada nisu rizikovali da uđu u kuću, već su se fokusirali na pakete koje dostavljači ostave na ulazu.
Nakon što je ostala bez više paketa, ostavila je znak dostavljačima da pozvone kad ostavljaju paket, ali to se nije pokazalo efikasnim s obzirom na to da većina poštara nije videla poruku
Pringl nije jedina žrtva u okolnom području, a pošto su joj dojadile krađe, odlučila je da se osveti lopovima. Naime, ona je ispraznila mačji izmet i zapakovala to u kutiju i ostavila na tremu. Kaže kako je kutija nestala u roku od 40 minuta.
Lopova je na kraju snimila i kamera, a kada je video podielila sa komšijama, neki su prepoznali kradljivca. Pringl se nada da je lopov naučio lekciju, a o svemu je obavestila i policiju.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)