ODUSTAO OD ULOGE ZBOG BAJDENA: Slavni glumac objasnio zbog čega je na pustio seriju
GLUMAC Džim Keri prestaje sa imitiranjem novoizabranog predsedniak SAD Džoa Bajdena u emisiji "Satrdej najt lajv".

FOTO: EPA
Keri je danas na Tviteru objavio obožavateljima da iza sebe ostavlja ulogu Džoa Bajdena kojeg je glumio tokom prvih šest epizoda 46. sezone emisije.
Keri se nije pojavljivao u skečevima u poslednja dva emitovanja "SNL-a", kao ni Alek Boldvin, koji je u poslednje četiri sezone i prvi deo tekuće prikazivao predsednika Donalda Trampa.
- Iako je moj mandat trebalo da bude samo šest nedelja, bio sam oduševljen izborom za vašeg predsednika SNL-a - rekao je glumac putem Tvitera.
- Voleo bih da nastavim dalje znajući da je Bajden pobedio jer sam to zakucao. Ali ja sam samo jedan u dugom nizu ponosnih, borbenih SNL Bajdenova! - napisao je glumac.
Preporučujemo

„NE BUDITE SLABE BUDALE!” Tramp poručio republikancima da ne odustanu od borbe!
19. 12. 2020. u 16:37

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PREVARILA SAM SVAKOG PARTNERA!" Ispovest Jelene Karleuše
"JA sam svakog partnera volela, ali volela sam i ovog sa kojim sam ih prevarila. "
19. 10. 2025. u 09:39
Komentari (0)