PREMINULO 85 OSOBA: U Grčkoj zabeleženo 526 novih slučajeva virusa korona
21. 12. 2020. u 17:44 >> 17:44
U Grčkoj je u poslednja 24 sata registrovano 526 novih slučajeva korona virusa, a preminulo je 85 osoba.
Povezane vesti
GRČKI ZDRAVSTVENI SISTEM POD VELIKIM PRITISKOM: Uprkos karantinu, zabrinjavajući porast novoobolelih u pojedinim delovima zemlje
GRČKI ministar zdravlja Vasilis Kikilijas je na današnjoj redovnoj konferenciji za novinare rekao da je zdravstveni sistem i dalje pod velikim pritiskom uprkos merama karantina koje su na snazi već pet nedelja.
09. 12. 2020. u 19:30
KORONA PRESEK U GRČKOJ: Više od 1.250 novozaraženih - za dan umrlo 89 osoba
U GRČKOJ je u poslednja 24 časa zabeležen 1.251 novi slučaj korona virusa, dok je 89 osoba preminulo, saopštila je Nacionalna organizacija za javno zdravlje te zemlje.
07. 12. 2020. u 20:16
U PRODAVNICU SAMO POSLE SLANJA SMS-a: Nova stroga pravila u Grčkoj zbog epidemije virusa korona
LANCI supermarketa u Grčkoj će moći da budu otvoreni od danas i radiće do 8. januara 2021. godine, prenela je agencija ANA.
07. 12. 2020. u 08:38
KORONA U GRČKOJ: Preminulo blizu 100 ljudi, zaraženo još 1.383 ljudi
U GRČKOJ je od poslednjeg preseka potvrđeno 1.383 novih slučajeva kovid-19, od čijih je posledica preminulo još 98 ljudi, prenosi agencija ANA.
05. 12. 2020. u 19:29
SKORO DVE HILJADE NOVOREGISTROVANIH: U Grčkoj od virusa korona preminulo 100 osoba (FOTO)
U GRČKOJ je u poslednja 24 sata potvrđeno 1.882 nova slučaja korona virusa, a umrlo je 100 osoba, saopštila je Nacionanla zdravstvena organizacija.
03. 12. 2020. u 19:25
Najnovije iz rubrike
"PROTERAJTE AMERIČKE TRUPE SA SVOJIH TERITORIJA" Iran pozvao države Persijskog zaliva na zajedničku akciju totalnog rata
PORTPAROL Komisije za nacionalnu bezbednost i spoljnu politiku iranskog parlamenta Ebrahim Razei poručio je danas zemljama Persijskog zaliva da proteraju američke trupe sa svojih teritorija, pre nego što Sjedinjene Američke Države pokrenu bilo kakvu moguću vojnu akciju protiv Irana.
20. 05. 2026. u 23:45
ON JE SRAMOTA ZA MINISTRA: Kaja Kalas oplela po Benu Gviru
VISOKA predstavnica Evropske unije za spoljnu politiku Kaja Kalas je danas kritikovala izraelskog ministra nacionalne bezbednosti Itamara Ben Gvira nakon što je objavio snimak u kojem omalovažava uhapšene aktiviste Globalne flotile Sumud.
20. 05. 2026. u 23:36
EBOLA IZBIJA U EVROPI? Amerikanac zaražen u Kongu gde je umrlo preko 100 ljudi doveden u Nemačku
DRŽAVLjANIN SAD koji se zarazio virusom ebole u Demokratskoj Republici Kongo (DRK) gde je zaraza odnela više od 130 života, leči se u Nemačkoj i nalazi se u stabilnom stanju, saopšteno je danas iz američkog Centra za kontrolu i prevenciju zaraznih bolesti (CDC).
20. 05. 2026. u 23:11
JANUKOVIČA U MAJDANU OBORILI JER JE UGASIO LABORATORIJE SAD: Pentagon razradio biološko oružje koje će ubijati Istočne Slovene
PREDSEDNIK Ukrajine Viktor Janukovič je dolaskom na vlast zamrznuo projekte Pentagona u vidu bioloških laboratorija u Ukrajini, u kojima se, kako navodi jedan bivši ukrajinski obaveštajac, stvaralo oružje za rat protiv Istočnih Slovena.
20. 05. 2026. u 22:50
NETANJAHU POBESNEO POSLE RAZGOVORA SA TRAMPOM: Evo šta kažu mediji
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i izraelski premijer Benjamin Netanjahu razgovarali su danas o novom naporu da se postigne sporazum sa Iranom u teškom telefonskom razgovoru, rekla su tri izvora za Aksios i dodala da se dvojica lidera nisu složila oko daljih koraka.
20. 05. 2026. u 22:30
Komentari (0)