I MAKRON USHIĆENO PROKOMENTARISAO BREGZIT: Jedinstvo i snaga Evrope su se isplatili!
FRANCUSKI predsednik Emanuel Makron komentarisao je danas dogovor o Bregzitu sa Ujedinjenim Kraljevstvom, rekavši da se ujedinjena i čvrsta pozicija koju je zauzela Evropa isplatila.

Foto: EPA
- Jedinstvo i snaga Evrope su se isplatili. Sporazum sa Ujedinjenim Kraljevstvom je od suštinskog značaja za zaštitu naših građana, naših ribara, naših proizvođača. Uveričemo se da je to slučaj - napisao je Makron na Tviteru.
- Evropa napreduje i može da gleda ka budućnosti, ujedinjeno i suvereno i snagom - dodao je Makron.
Velika Britanija i Evropska unija postigle su danas trgovinski sporazum.
Sporazum je postignut samo nedelju dana pre kraja tranzicionog perioda za Bregzit i nakon više od četiri godine pošto su Britanci izglasali izlazak iz Unije.
Preporučujemo

DžONSON ZADOVOLjAN: Posle postignutog trgovinskog sporazuma objavio ovu fotografiju
24. 12. 2020. u 16:32

KONAČNO KRAJ: Velika Britanija i Evropska unija postigle trgovinski sporazum!
24. 12. 2020. u 15:58

KONAČNO POSTIGNUT DOGOVOR O BREGZITU? Mediji trde - usaglašavaju se finese
23. 12. 2020. u 17:02

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)