EKSPLOZIJA U AMERICI! Srušila se stambena zgrada, ljude evakuišu - užas na Božić (VIDEO)

JEDNA zgrada se srušila nakon eksplozije koja se jutros dogodila u Nešvilu, SAD. Kako prenose mediji, u eksploziji ima više povređenih osoba, a oko 30 ljudi je evakuisano.

ЕКСПЛОЗИЈА У АМЕРИЦИ! Срушила се стамбена зграда, људе евакуишу - ужас на Божић (ВИДЕО)

Foto: Tviter

Požar se navodno širi i na okolne objekte, a zapaljeno je i nekoliko vozila.

Prema rečima vatrogasne službe, od detonacije su popucala stakla na objektima.

Na licu mesta je veliki broj vatrogasaca i ekipa Hitne pomoći.

Eksplozija se dogodila oko 6:30, a uzrok, za sada, nije poznat.

Nad tim delom grada širi se gusti crni dim.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu