SAUDIJSKI PRINC PRIMIO VAKCINU: Ministar zdravlja zahvalan na saradnji

SAUDIJSKI princ Mohamed bin Salman primio je prvu dozu vakcine protiv korona virusa.

САУДИЈСКИ ПРИНЦ ПРИМИО ВАКЦИНУ: Министар здравља захвалан на сарадњи

Foto: EPA

Vakcinacija u Saudijskoj Arabiji odvija se u okviru nacionalnog plana borbe protiv Kovida 19 koji sprovodi ministarstvo zdravstva, prenosi Rojters.

- Želim da zahvalim prestolonasledniku na saradnji i naporima na obezbeđivanju vakcinacije za državljane kraljevstva - rekao je ministar zdravlja Tavfig bin Favzan Al-Rabiah, objavila je saudijska državna novinska agencija SPA.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ČOVEK MORA OSTATI NAJVAŽNIJA KARIKA: U Fondaciji Mozzart održan  Serbia AI Security Summit 2026