U LONDONU KORONA VAN KONTROLE: Proglašena vanredna situacija

ŠIRENjE korona-virusa u Londonu je van kontrole - izjavio je gradonačelnik Sadik Kan danas proglašavajući "vanrednu situaciju".

У ЛОНДОНУ КОРОНА ВАН КОНТРОЛЕ: Проглашена ванредна ситуација

EPA

On je naveo da brojke govore da je u nekim delovima grada zaržen čak jedan od 20 stanovnika i da službe hitne pomoći i bolnice ne mogu da garantuju normalan nivo odgovora na takvo stanje.

- Trenutno je više od 7.000 ljudi hospitalizovano - rekao je gradonačelnik. To je povećanje od 35 odsto u odnosu na vrhunac pandemije u aprilu prošle godine.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NAJBOLJA UTAKMICA NA MUNDIJALU DO SADA! Urugvaj i Zelenortska Ostrva priredili spektakl za pamćenje!