NEMCI U STRAHU OD AMERIČKOG SCENARIJA: Pojačano obezbeđenje u Bundestagu

BEZBEDNOST u nemačkom Bundestagu je podignuta na viši nivo nakon prošlonedeljnog upada demonstranata u kongresno zdanje na Kapitol hilu u Vašingtonu, rekao je predsednik nemačkog parlamenta Volfgang Šojble poslanicima.

НЕМЦИ У СТРАХУ ОД АМЕРИЧКОГ СЦЕНАРИЈА: Појачано обезбеђење у Бундестагу

Foto: Depositphotos

- Berlinska policija je pojačala svoje snage oko zgrade Bundestaga - poručio je Šojble, prenosi Rojters.

Prošlog avgusta su demonstranti u Berlinu, nezadovoljni zbog antiepidemijskih restrikcija koje je uvela vlada, pokušali da upadnu u zdanje Bundestaga.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

RONALDO NA UDARU KRITIKA: Portugal mora da se iskupi protiv debitanta na Mundijalu i ostvari preko potrebnu pobedu