"AMERIKA JE NA IVICI GRAĐANSKOG RATA!" Milijarder upozorava da su SAD na prekretnici

AMERIČKI milijarder, osnivač investicione kompanije „Bridžvoter asošijejts“ Rej Dalio napisao je na Tviteru da su Sjedinjene Američke Države na ivici građanskog rata.

АМЕРИКА ЈЕ НА ИВИЦИ ГРАЂАНСКОГ РАТА! Милијардер упозорава да су САД на прекретници

Foto: EPA

- Verujem da smo na ivici strašnog građanskog rata (kao što sam opisao u seriji 'Menjanje svetskog poretka'), gde smo na prekretnici između ulaska u pakao borbe ili povlačenja da bismo zajedno radili na miru i prosperitetu - napisao je Dalio.

​Dalio je istakao da je pitanje da li će to postići predsednik i obe stranke i dodao da lepe reči i dobar duh nisu dovoljni.

- Ljudi će morati da se slože o 'pravljenju kolača' i kako ga podeliti, a to će zahtevati revolucionarne promene - napisao je milijarder.

​Dalio je ocenio da su SAD još uvek u „strašnom finansijskom stanju“ i da su i dalje „užasno podeljene“, ali je dodao da mu se svidelo ono što je čuo od predsednika Bajdena na inauguraciji.

(Sputnjik)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (2)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija