NEVEROVATNA NESREĆA U RUSIJI: Četvoro poginulo kada se na njih obrušio sneg sa silosa
U RUSKOJ republici Altaj četiri osobe su poginule, a tri povređene kada je sneg pao sa krova silosa, saopštila je pres služba regionalne vlade.
Foto: Printskrin
Sve se dogodilo rano ujutru u selu Smažnjevu, kada je zatrpano osam ljudi, posle čega je četvoro preminulo.
Na mestu nesreće je angažovano 40 spasilaca, a helikopter je evakuisao povređene.
Ria novosti navodi da je pokrenut krivični postupak zbog kršenja pravila zaštite na radu.
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)