FORBSOVA LISTA: Ruski milijarder postavio rekord po bogatstvu, za dve meseca zaradio 6,4 milijardi dolara!
16. 02. 2021. u 00:59
BIZNISMEN Vladimir Potanjin uspostavio je apsolutni rekord po bogatstvu među ruskim milijarderima, piše Forbs.
Povezane vesti

KOLIKO JE TO U DINARIMA? Ronaldo prvi fudbalski milijarder
KRISTIJANO Ronaldo je oborio mnoge rekorde od kojih neki možda nikad neće biti nadmašeni.
02. 11. 2020. u 21:04

FORBS: Dalas Kaubojsi najvrednija franšiza NFL-a
DALAS Kaubojsi najvrednija su franšiza NFL-a i vrede 5,7 milijardi dolara, procena je magazina Forbs.
10. 09. 2020. u 22:51

VLASNIK AMAZONA TREĆU GODINU ZAREDOM NAJBOGATIJI AMERIKANAC: Tramp pao na Forbsovoj listi
IZVRŠNI direktor Amazona Džef Bezos na vrhu je Forbsove liste najbogatijih Amerikanaca treću godinu zaredom, dok je Tramp pao na listi jer je pandemija negativno uticala na poslovanje njegovih poslovnih zgrada, hotela i odmarališta.
09. 09. 2020. u 09:28
Najnovije iz rubrike

RUSI PROBILI UKRAJINSKU GRANICU! Ova oblast je nova meta Moskve, krenuo juriš na grad
NAKON što su potisnuli ukrajinske trupe iz Kurske oblasti, ruski vojnici prešli su granicu sa Ukrajinom i napreduju ka gradu Sumi, navodi "Volstrit džornal" (WSJ), tvrdeći da je ukrajinska pogranična Sumska oblast nova meta Moskve, pri čemu Kremlj koristi prednost u ljudstvu.
30. 06. 2025. u 07:55

uživoRAT U UKRAJINI: Ruska vojska izvodi žestoke napade na desnu obalu Dnjepra
RAT u Ukrajini – 1.223. dan
30. 06. 2025. u 07:18

RAT U UKRAJINI Ruski padobranci prodrli u centar Kamenskog u Zaporožju; Front pred pucanjem: Kijev prebacuje rezerve u DNR (MAPA/VIDEO)
Rat u Ukrajini – 1.222. dan
29. 06. 2025. u 07:54 >> 03:05

TUŽILAŠTVO TUZLANSKOG KANTONA: Starica sa Ozrena nije ubijena
SMRT starice Jelene Pejić (76), čije je telo pronađeno u porodičnoj kući na Ozrenu, nije posledica primene sile neke druge osobe i ne radi se o ubistvu, saopšteno je iz Tužilaštva Tuzlanskog kantona, prenosi RTRS.
30. 06. 2025. u 00:45

SA SOVJETSKIM "LUDIM IVANOM" NEMA ŠALE: Šta je to i zašto su ga se Amerikanci plašili
AMERIČKI mornari bili su istovremeno fascinirani i prestravljeni sovjetskim "Ludim Ivanom". Na pitanje šta je to - niko nije znao tačno da odgovori, ali su svi dobro znali da sa tim nema šale.
30. 06. 2025. u 00:35
Komentari (0)