DAO OTKAZ: Šef Jedinice protiv otcepljenja Škotske napustio Borisa DŽonsona

ŠEF takozvane Jedinice Unije britanskog premijera Borisa Džosona, koja želi da spreči Škotsku da se otcepi od Ujedinjenog Kraljevstva, napustio je posao nakon samo dve nedelje, javlja list "Tajms".

ДАО ОТКАЗ: Шеф Јединице против отцепљења Шкотске напустио Бориса Џонсона

Foto: EPA

Oliver Luis, koji je prethodno radio na kampanji za Bregzit, dao je otkaz, prenosi Rojters.

Bivši šef Jedinice, Luk Grejem, dao je otkaz ranije ovog meseca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ENERGENTI I LOGISTIKA POD PRITISKOM: Kako globalna tržišta utiču na cene proizvoda