"SITUACIJA NIJE LAKA" - Orban: Ublažavanje mera još nije na dohvat ruke
ODLUKA o ublažavanju ograničenja uvedenih radi suzbijanja pandemije korona virusa još nije na dohvat ruke, uz moguć izuzetak zabrane poseta domovima za stare, izjavio je danas mađarski premijer Viktor Orban.

Foto: AP
Govoreći nakon drugog kruga konsultacija sa epidemiološkim stručnjacima, Orban je naveo u videu objavljenom na Fejsbuku da situacija nije laka, preneo je MTI.
Dok količina vakcina koje stižu u zemlju raste, Mađarskoj preti treći talas pandemije, rekao je on.
- Te dve tendencije ... deluju jedna protiv druge - rekao je Orban, ističući reči stručnjaka da svi koji mogu treba da se vakcinišu.
Preporučujemo

PREMIJER ORBAN O IMUNIZACIJI: Nema istočnih i zapadnih vakcina, samo dobrih i loših
23. 02. 2021. u 00:58

TRIJUMF ORBANOVE POLITIKE: Otvorenost Mađarske prema istoku daje rezultate
15. 02. 2021. u 16:57

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)