SNAŽAN ZEMLJOTRES POGODIO NOVI ZELAND: Potres snage 7,3 stepena - na snazi velika opasnost od cunamija
ZEMLjOTRES jačine 7,3 stepena pogodio je Novi Zeland, saopštio je Seizmološki savez SAD, a izdato je i upozorenje za mogući cunami.

Foto: Printscreen/Tviter
Cunami talasi se mogu formirati na 270 kilometara od epicentra zemljotresa, saopštio je Pacifički centar za upozorenje od cunamija.
NBC njuz penosi da je epicentar zemljotresa severoistočno od Novog Zelanda (istočno od Oklenda), a vlasti ostrvske zemlje su upozorile građane koje žive blizu obale da se što pre popnu na obližnja brda.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

UŠAO U RAKU POSLE SPUŠTANjA KOVČEGA: Sin se oprostio od Halida Bešlića (FOTO)
OPROŠTAJ u Sarajevu od legende narodne muzike, pevača Halida Bešlića.
13. 10. 2025. u 15:50
Komentari (0)