ČOKOLADNE USKRŠNJE ZEKE SA VAKCINAMA: Mađarski poslastičar poslao poruku nade (FOTO)
PRED dolazak proleća mađarski poslastičar Laslo Rimoci poslao je poruku nade za Uskrs napravivši čokoladne zeke koji drže špriceve sa vakcinama.
Foto: Printscreen/10tv
Rimoci je rekao da vakcine napravljene od fine italijanske čokolade posute srebrnim prahom, signaliziraju da postoji izlaz iz pandemije korona virusa, preneo je Rojters.
Foto: Printscreen
Za razliku od njegovih božićnih čokoladnih Deda Mrazova, Rimocijeve zeke ne nose maske.
- Vakcine nisu ispunjene, to je samo 100 odsto kvalitetno italijansko mleko ili tamna čokolada - rekao je Rimoci dok je oblikovao čokoladne vakcine u svojoj maloj radionici u Lajošmižeu, 70 km južno od Budimpešte.
Foto: Printscreen
- Za one koji misle da ću upropastiti dobro raspoloženje dece za Uskrs, mogu da pravim i zeke bez vakcina kao alternativu - dodao je Rimoci.
Preporučujemo
SVETSKA TRGOVINSKA ORGANIZACIJA APELUJE NA SZO: Povećati proizvodnju vakcina što pre
09. 03. 2021. u 22:28
NOVO ZAKLjUČAVANjE U MAĐARSKOJ: Orban - Niko neće biti prepušten samom sebi
07. 03. 2021. u 19:09
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)